Блог магазину-сервісу "Гігабайт"


Ремонт телефонів і планшетів

Ремонт телефонів і планшетів

Магазин-сервіс "Гігабайт" надає послуги по професійному ремонту телефонів, планшетів, ноутбуків, моніторів, системних блоків та іншої техніки. ПослугаОписДіагностикаКомплексна діагностика вс..

Охоронна сигналізація (бездротова)

Охоронна сигналізація (бездротова)

Ми надаємо широкий спектр послуг встановлення камер спостереження і сигналізації, шукаємо рішення для будь-яких об'єктів і приміщень.*Ціни можуть бути змінені залежно від умов монтажу та обсягу.Послуг..

Відеоспостереження

Відеоспостереження

ПослугаТипЦінаВстановлення, підключення та налаштування (купольна, циліндрична тощо) відеокамери (без прокладки кабелю)шт600Монтаж 2-х камершт550Монтаж 3-8 камершт500Монтаж від 8 камершт450Встановлен..

Обмін старої техніки на нову

Обмін старої техніки на нову

Обмінюйте стару техніку на нову із доплатою!Як працює обмін?Ви приносите свій гаджет в магазин-сервіс “Гігабайт”, майстер перевіряє його працездатність, стан і менеджери повідомляють вам суму. Як..

Про нас

Про нас

Гігабайт - світ цифрової техніки та сервіс в одному місці!Магазин сервіс "Гігабайт" - магазин електроніки, побутової техніки та сервісний центр в Україні, представлений в оф-лайн і он-лайн середо..

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)на замовлення, купівлю-продаж і доставку товарів Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайт..

Сучасний сервісний центр в Охтирці

Сучасний сервісний центр в Охтирці

Гігабайт - місце, де ви знайдете надійний сервіс для своїх пристроїв. Ми пропонуємо повний спектр послуг, пов'язаних з ремонтом комп'ютерної техніки та мобільних пристроїв, включаючи технічне обс..

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Доставка1) Службою доставки у відділення: Нова Пошта- відправлення товару по території України компанією "Нова Пошта";- відправка товару може займати 1-3 робочі дні;- терміни доставки залежать від сит..

icon_viber icon_teleg icon_callback