Мишка Rapoo MT550 black

Код: U0302282
Артикул: MT550 black
Виробник: Rapoo
В наявності
1399 грн.

Опис Мишка Rapoo MT550 black

Мишка Rapoo MT550 black

Перемикання між Bluetooth 3.0, 4.0 і комплектних приймачем. Розумне перемикання між Bluetooth 3.0, 4.0 і USB приймачем (2.4 ГГц) дозволяє отримати стійке з'єднання. Ви завжди зможете використовувати мишу, навіть якщо зайняті всі USB порти або загублений приймач. Підтримка декількох пристроїв. Миша MT550 може на льоту перемикатися між пристроями.

Вона запам'ятовує настройки до чотирьох пристроїв і перемикається між ними в міру необхідності. Це сильно полегшує роботу і не залежить від ОС. Зміна чутливості однією кнопкою. Ви можете вибрати 4 варіанти чутливості - 600/1000/1300/1600 DPI. Що завжди корисно при роботі. Автономність 12 місяців. Система енергозбереження та перемикач живлення збільшують тривалість роботи до одного року.

Найбільший виробник комп'ютерної периферії, китайська компанія RAPOO, виходить на російський ринок з повноцінною лінійкою бездротової продукції - комп'ютерними мишками, клавіатурами і гарнітурами. Вся периферія під брендом RAPOO є висока якість виконання, оригінальність і підтримку найсучасніших технологій.

Rapoo була утворена в 2002 році. Спочатку дане підприємство спеціалізувалося на постачанні комп'ютерного обладнання та комплектуючих для інших виробників. Однак, в 2012 році компанією було відкрито власні великі виробничі площі, оснащені роботизованим обладнанням. Компанія Rapoo стала широко відома, завдяки активному застосуванню в своїй діяльності інновацій. Зокрема, Rapoo була першою, хто випустив на ринок ігрову бездротову мишу.

Маркетингові дослідження 2011 року показали, що компанія Rapoo контролює приблизно 60 відсотків свого сегмента ринку. Завод даного підприємства, площею в 80 тис. Квадратних метрів, входить в ТОП-3 за величиною серед та китайських заводів з виробництва комп'ютерної периферії. До того ж, виробничий процес повністю роботизована.

Весь цикл виготовлення обладнання - від розробки концепту до дизайну упаковок, компанія Rapoo виконує самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх підприємств. Такий підхід дозволяє повністю гарантувати якість готової продукції і значно знизити її вартість в порівнянні з аналогічними показниками продукції конкурентів.

Основні характеристики Мишка Rapoo MT550 black

Виробник Rapoo
Модель MT550 black
Артикул MT550 black
Тип Портативні, Класичні
Підключення бездротове
Призначення для ноутбука
Інтерфейс підключення Bluetooth, USB адаптер 2.4 ГГц
Тип датчика оптичний
Роздільна здатність (max) 1600 dpi
Кількість кнопок 6
Розмір маленька
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
Також миша бездротова
Розміри 103 х 69 х 43 мм
Теги: Мишка, Rapoo, MT550, black
icon_viber icon_teleg icon_callback