Пилосос Xiaomi Lydsto R1D Black

Код: U0725384
Артикул: Lydsto R1D Black
Виробник: Xiaomi
В наявності
11999 грн.

Опис Пилосос Xiaomi Lydsto R1D Black

Максимальна чистота у вас в домі

Робот-пилосос Lydsto R1D являє собою розумний пристрій для прибирання будинку, здатний самостійно та ефективно підмітати та мити підлогу. Потужний мотор та продумана конструкція забезпечують пристрою високу силу всмоктування, тому він ретельно збирає сміття з підлоги. Вбудований резервуар для води та швабра забезпечують вологе прибирання. Завдяки лазерному датчику LDS, який сканує ваш будинок, робот-прибиральник виявляє перешкоди та створює точні карти приміщень. Різні датчики, такі як датчик рівня висоти, дозволяють йому краще орієнтуватися у просторі, уникати перешкод та запобігати падінню. Коли заряд акумулятора знижується, R1D автоматично відправляється на підзарядку до док-станції. А все керування процесом доступне у додатку, тому вам не потрібно постійно контролювати роботу прибиральника. Досить витрачати вільний час на прибирання. Подбайте про себе і довірте чистоту вашого будинку роботу-пилососу Lydsto, щоб проводити більше вільного часу за тим, що вам подобається.

Потужне всмоктування 2700 Па

Робот-пилосос оснащений інтелектуальним цифровим двигуном Nidec зі швидкістю до 17 000 об/хв, що забезпечує йому високу продуктивність та велику потужність всмоктування – 2700 Па. Цього достатньо для ефективного збирання всіх видів пилу, волосся, вовни та іншого сміття. У тому числі і тих, що скупчилися в щілинах.

Три рівні інтенсивності миття підлоги

Розумний резервуар для води на 250 мл з електричним керуванням дає можливість регулювати подачу рідини за бажанням користувача. Так, наприклад, на найнижчому рівні витрати води він дозволяє провести вологе прибирання на площі до 150 квадратних метрів.1

Автоматична підзарядка

Якщо під час прибирання роботу R1D не вистачає енергії для очищення визначеної площі, він автоматично відправляється на підзарядку, а потім повертається і продовжує прибирання з того місця, де перервався.

Поліпшена навігація

Двоядерний процесор Quanzhi MR1 12 з його потужними обчислювальними можливостями може швидко обробляти інформацію з датчиків та складати карти за мілісекунди. І допомагає пилососу прокладати оптимальніші маршрути для прибирання.

Високоточний радар LDS

Високоточний радарний лазерний датчик LDS20 дозволяє роботу краще орієнтуватися у просторі та забезпечує всеспрямоване виявлення перешкод. Тому він може уникати зіткнення з меблями та своєчасно регулювати напрямок руху.

Пам'ять для кількох карт

Lydsto R1D може запам'ятовувати та зберігати кілька карток одночасно – для кількох поверхів або різних зон у квартирі, які не пов'язані одна з одною. Тобто вам не потрібно турбуватися про те, що робот зітре карту першого поверху, коли ви відправите його прибирати на другий. Завдяки цьому він відмінно підходить для будинків з кількома поверхами або квартир зі складним плануванням.

Інтелектуальне розпізнавання килимів

Робот вміє автоматично визначати тип поверхні. Тому, коли він заїжджає з твердої підлоги на килим, він одразу вимикає функцію вологого прибирання і збільшує потужність всмоктування.

Повний контроль очищення

Встановлюйте графік прибирання, вибирайте режим потужності всмоктування та інше прямо на своєму телефоні. Застосунок Lydsto дозволить вам повністю керувати роботом-прибирачем. Крім того, він дозволяє налаштовувати параметри прибирання для кожної кімнати окремо, залежно від матеріалу підлоги та інших факторів.

Більше можливостей для ефективної роботи

Легке подолання перешкод. Робот може легко долати перешкоди заввишки до 2 см.

Розумний захист від падіння. Датчик захищає від падінь зі сходів або порогів заввишки понад 8 см.

Основні характеристики Пилосос Xiaomi Lydsto R1D Black

Виробник Xiaomi
Модель Lydsto R1D Black
Артикул Lydsto R1D Black
Тип пилососа робот
Тип прибирання суха, волога
Тип пилозбірника контейнер
Тип керування через смартфон
Потужність всмоктування 2700 Па
Тип живлення акумулятор
Споживана потужність 50 Вт
Фільтр на виході НЕРА
Ємність пилозбірника 0.3 л
Довжина шнура бездротовий
Робочий радіус 250 м2
Насадки (у комплекті) 1
Рівень шуму 60 дБ
Розмір 350 х 350 х 98 мм
Вага 3.5 кг
Колір чорний
Також шукають легкі, компактні, надійні, тихі, економні, для алергіків, для дому, для квартири, універсальні, найкращі
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Особливості датчик перепаду висоти, віртуальна стіна, побудова карти приміщення, автоматична підзарядка (повернення на базу), ворсистий килим, встановлення розкладу прибирання з сматрфону
Тип пылесоса, синк робот пилосос
Час роботи на одному заряді 200 хв
Час зарядки 6 годин
Ємність аккумулятору 5200 mAh
icon_viber icon_teleg icon_callback