Пилосос Philips PowerGO FC8240/09 (FC8240/09)

Код: U0480397
Артикул: FC8240/09
Виробник: Philips
В наявності
4299 грн.

Опис Пилосос Philips PowerGO FC8240/09 (FC8240/09)

Повне поглинання пилу
Пилосос Philips FC8240 / 09 використовує сопло, яке поглинає практично всю пил - на 99.9%. При такій ефективності варто додати ще високоякісний фільтр ECARF, який втягує і затримує на собі навіть пилок, кліщів та інші частинки, що викликають алергію - отримуємо висококласне обладнання для прибирання, здатне очистити будь-який простір з високою ефективністю.

Потужний двигун
В основі представленої конструкції двигун, який має високий показник потужності - 900 Вт. Маючи такий робочий ресурс, він чудово позбавляє кімнату від забруднень будь-якого типу на поверхнях найскладнішою для прибирання структури, витягаючи навіть найдрібніші частинки з килимів, ворсу, ковроліну та ін.

Компактний втілення
Пилосос виконаний в компактному корпусі, який ідеально займе своє місце зашкодь іншої техніки. При цьому він два варіанти парковки, що дозволить встановити його на площині як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному.

Наддовгий провід
Для того, щоб бути здатним охоплювати великий простір навколо себе, техніці додали великий мережевий шнур - його довжина дорівнює 9 м. Це дає вам практично необмежені можливості в переміщенні по кімнаті. Маючи такий довгий шнур не доведеться часто перемикатися між розетками.

Аксесуари на корпусі
Будова корпусу передбачає можливість розміщення насадок безпосередньо на пилососі. Такий варіант їх розташування хороший тим, що вам не потрібно буде шукати для них окреме місце, а також будь-який аксесуар завжди буде у вас під рукою в доступній зоні.

Велика камера для пилу
Резервуар, в який поміщають мішок, має пристойний обсяг - 3 л. Мєшкова конструкція дозволить вмістити в ньому повністю наповнений мішок, при цьому вилучення і очищення його не складе труднощів. 

Основні характеристики Пилосос Philips PowerGO FC8240/09 (FC8240/09)

Виробник Philips
Модель PowerGO FC8240/09
Артикул FC8240/09
Тип пилососа класичний
Тип прибирання суха
Тип пилозбірника мішок
Тип керування на корпусі, на рукоятці
Тип живлення від мережі
Споживана потужність 750 Вт
Фільтр на виході НЕРА
Ємність пилозбірника 3 л
Тип труби телескопічна
Довжина шнура 6 м
Робочий радіус 9 м
Насадки (у комплекті) 2
Рівень шуму 77 дБ
Розмір 403 х 263 х 220 мм
Вага 4.3 кг
Колір синій, чорний
Також шукають економні, для алергіків, для дому, для квартири, найкращі
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
icon_viber icon_teleg icon_callback