Телевізор Hisense 65U7HQ

Код: G4323
В наявності
49999 грн.

Опис Телевізор Hisense 65U7HQ

Технологічний. Спортивні. Динамічний.

Серія телевізорів Hisense U7 оснащена вбудованою панеллю із частотою 120 Гц та спортивним режимом спеціально для перегляду спортивних подій з ефектом «присутності на стадіоні в період матчу».

Задоволення на рівні стадіону прямо у вас вдома

Вбудована частота оновлення 120 Гц і спортивний режим усувають "шуми" за допомогою динамічного алгоритму, адаптованого до об'єктів, що рухаються, тому створюється по-справжньому яскрава, кристально чиста спортивна сцена. Він також посилює ефекти об'ємного звучання, забезпечуючи повне реалістичне звучання натовпу, в той час як коментатор залишається чітким і зосередженим. Телевізори Hisense ULED забезпечують деталізоване, вишукане та реалістичне зображення завдяки сучасним технологіям управління світлодіодним підсвічуванням та перенесенням кольорів Hisense, а також набору алгоритмів. Технологія ULED підвищує загальну якість зображення до чудового рівня завдяки автентичному кольору, яскравому контрасту, чіткому руху та чітким деталям.

Поетапна обробка за допомогою глибокого навчання

Завдяки тому, що всі інтелектуальні можливості зібрані в одному місці, двигун Hi-View дозволяє підвищувати якість зображення за сценою. Алгоритм імітує нейронну мережу, розумно оптимізуючи зображення за допомогою глибокого навчання адаптивного і блискучого перегляду.

Більш мільярда відтінків

Пориньте у новий світ квітів з більш ніж 1 мільярдом відтінків. Quantum ULED TV відтворює кольори, які ми бачимо в реальному світі, і відтворює велику палітру кольорів з красивою градацією.

Більше темні відтінки. Яскравіше світлішає.

10-річний досвід роботи з локальним затемненням дозволив Hisense отримати найкраще ноу-хау в області отримання чіткого зображення як у найяскравіших, так і в темних умовах. ТБ показує ідеальні темні сцени з разючим контрастом.

HDR FULL HOUSE з піковою яскравістю 600 ниток

Від темних відтінків до найяскравіших білих, ви можете побачити кожну деталь між ними. Цей телевізор підтримує всі формати HDR і перевершує всі галузеві стандарти, забезпечуючи надяскраве, реалістичне, шалено деталізоване та яскраве зображення.

Зміна правил гри. Спрямований у майбутнє

Ігровий режим підвищує ваші шанси на легендарні перемоги завдяки характеристикам, які кроком випереджають характеристики консолі. Жодних розривів та заїкувань на шляху до вашої перемоги. Це дає вам шанс зробити своєчасний хід при напруженій грі.

Зануртеся в історію

Побач і почуєш те, чого тобі не вистачало. Більш глибокий зв'язок із шоу та фільмами, які ви любите, коли дивіться їх у форматі Dolby. Dolby створює більш глибокий зв'язок з історіями та персонажами, які вам подобаються, і піднімає вашу розвагу на новий рівень, коли ви транслюєте свої улюблені шоу та найкращі фільми.

Розкрийте потужність IMAX вдома

Відповідає суворим стандартам продуктивності щодо режиму перегляду, роздільної здатності, кольору, яскравості, контрастності та точності відтворення звуку. Сертифіковані телевізори IMAX Enhanced, визначені сертифікаційним комітетом IMAX, DTS та провідними технічними спеціалістами Голлівуду, забезпечують фірмове зображення IMAX та захоплюючий звук DTS у домашніх умовах.

Дивіться так, як задумав режисер

Дивіться свої фільми та телешоу так, як задумали творці фільму. Режим кінорежисера дозволяє створити більш кінематографічний досвід на вашому телевізорі Hisense, надаючи чистий, чистий вираз та оригінальне калібрування від режисера. Придбати Hisense 65U7HQ Ви можете оформивши замовлення у нас на сайті, а також по телефону гарячої лінії.

Основні характеристики Телевізор Hisense 65U7HQ

Яскравість 600 Кд/м²
Виробник телевізора Hisense
Модель телевізора 65U7HQ
Тип телевизора LED
Діагональ экрану телевізора 65
Роздільна здатність екрану телевізора 4K (3840x2160)
Частота оновлення телевізора 120 Гц
Контрастність 5 000:1
icon_viber icon_teleg icon_callback