Пральна машина Candy CS41061DE/1-9

Код: U0790379
Артикул: CS41061DE/1-9
Виробник: Candy
В наявності
10299 грн.

Опис Пральна машина Candy CS41061DE/1-9

Smart Pro

Полегшіть собі життя з Candy Smart Pro завдяки повному набору швидких циклів прання на кожен день. Ці пральні машини гнучкі у використанні, швидко прають і надійно працюють, а отже, стануть найкращим вибором, якщо треба заощадити час та гроші.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART TOUCH

SMART TOUCH - це технологія зв'язку Candy, що забезпечує близькість. Залежно від моделі ви можете додати додаткові функції, такі як корисні поради, які допоможуть вам покращити роботу з пристроєм, і посібник з усунення несправностей прямо зі смартфона.

* Взаємодія з виробом можлива лише зі смартфонів Android, обладнаних технологією NFC.

100% ЗАХИСТУ

Не хвилюйтеся про ризик псування чи деформації ваших вовняних речей: ваша сушильна машина Candy знає як поводитися з вовняними та делікатними тканинами якнайкраще. Завдяки спеціальним рухам барабана і точному температурному контролю, сушарка знає як висушити вовну та делікатні тканини без жодного ризику розпушування та псування. Найкращий захист гарантовано. Схвалено компанією Woolmark.

ПРОДОВЖІТЬ ТЕРМІН СЛУЖБИ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Функція розумної перевірки забезпечить простоту обслуговування Candy. Вона відстежує технічний стан машини та повідомляє про нього вам. У разі збою в роботі чи несправності розумна програма допоможе вам знайти вирішення проблеми самостійно.

ФУНКЦІЯ «ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ»

З функцією відкладеного старту білизну можна прати тоді, коли вам зручно. Запрограмований початок прання можна відкласти до 24 годин. Тепер, з пральною машиною Candy можна забути про неприємний запах прілої білизни, залишеної всередині пральної машини. Як і про споживання дорогої денної енергії, прання можна налаштувати на час, коли тарифікація є нижчою.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

З функцією «Статистика» ви зможете контролювати програми машини Candy, якими користуєтеся найчастіше, і дізнатися, як зоптимізувати своє прання.

ПРАВИЛЬНА РАДА ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПРАННЯ

Спростіть прання за допомогою нової функції керованого прання! Вибір відповідної програми ще ніколи не був таким простим: просто виконайте кілька кроків. Введіть інформацію, таку як тканина, колір, рівень забруднення та будь-які плями, і програма запропонує кращий цикл та параметри для його запуску. Крім того, вам будуть доступні корисні поради щодо прання та використання миючих засобів, а також роз'яснення значень символів на етикетках!

Основні характеристики Пральна машина Candy CS41061DE/1-9

Виробник Candy
Модель CS41061DE/1-9
Артикул CS41061DE/1-9
Тип автомат, вузькі 32-47 см
Спосіб установки окремостоячий
Тип двигуна колекторний
Тип завантаження фронтальне завантаження
Максимальне завантаження білизни 6 кг
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1000 об/хв
Клас енергоспоживання А+++
Клас прання A
Клас віджиму С
Споживання електроенергії за 1 цикл 0.69 кВт/год
Кількість програм 16
Програми прання джинси, ручне прання, вовняні вироби, делікатне прання, швидке прання, полоскання
Технічні особливості відстрочка старту, замок від дітей
Функції легке прасування, вибір ступеня забруднення, гігієна+
Особливості Відкладений старт
Висота 85 см
Ширина 60 см
Глибина 45 см
Вага 61 кг
Колір дверцят білий
Колір корпусу білий
Країна виробництва Румунія
Гарантія, міс 12
Споживання води за 1 цикл 40.4 л
Дисплей так
icon_viber icon_teleg icon_callback