Опис Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-M5-400
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-M5-400
PBE-M5-400, як і вся оновлена серія бездротових пристроїв Powerbeam від Ubiquiti Networks, є прекрасним втіленням сучасних технологій та інженерної думки розробників компанії виробника.
Технічні особливості
Як можна зрозуміти з індексу пристрою, Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 призначений для роботи в частотному діапазоні 5170-5875MHz. При цьому його максимальна вихідна потужність може досягати 26 dBm. А завдяки збільшеному до 400мм діаметру відбивача, коефіцієнт підсилення становить 25 dBi.
Побудована бездротова точка доступу на базі сучасного мережевого процесора Atheros MIPS 74Kc, що має тактову частоту 560 MHz. І забезпечена оперативною пам'яттю DDR2 об'ємом 64 МБ і 8 MB Flash пам'яті.
Для зв'язку з дротовими мережами, а також для подачі електроживлення за технологією PoE, використовується один захищений від статичної електрики (ESD/EMP Protection) з напругою до 24 000V, 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet порт, з можливістю автоматичного визначення швидкості і типу підключення, який більше не обмежує швидкість передачі даних між дротовою і бездротовою мережею.
Технології і PBE-M5-400
Працює PowerBeam M5 25 dBi під управлінням фірмової мережевої операційної системи AirOS, розробленої Ubiquiti Networks спеціально для бездротових пристроїв.
Зокрема, використання удосконаленої технології AirMAX, що базується на принципі множинного доступу з поділом часу (TDMA), а також поліпшеною завадостійкості та інтелектуальної системи якості сервісу (QoS), роблять всі пристрої Ubiquiti Powerbeam відмінним вибором як для використання в бездротових мережах провайдерів (WISP), так і для розгортання широкосмугових каналів зв'язку з топологією точка-точка.
Конструктивні особливості точок доступу PowerBeam M5
Завдяки використанню спеціально спроектованого відбивача збільшеного розміру, PBE-M5-400 має підвищений коефіцієнт підсилення, що дозволяє не тільки використовувати пристрій для створення більш далеких бездротових з'єднань, але і також збільшити якість зв'язку в умовах утрудненого прийому.
Але, незважаючи на збільшений розмір і зусилля навантаження, інженери компанії розробили спеціально кріплення. Воно здатне не тільки витримувати вітер з силою до 200 км/год, але і забезпечує можливість регулювання пристрою, досягаючи максимального рівня сигналу і як наслідок - поліпшеної якості зв'язку.