Склокераміка: краса, витривалість та догляд без проблем
Склокераміка — красивий, витривалий і, головне, практичний матеріал, що має низку переваг:
- стійкість до високих температур;
- відмінна теплопровідність;
- стійкість до утворення подряпин та інших механічних пошкоджень.
Зауважте, доглядати за варильною поверхнею, виготовленою з такого матеріалу, легко та приємно. Достатньо лише нанести кілька крапель засобу для скла чи склокераміки на м’яку губку і протерти.
Вибір для великої родини
Двох однакових зон нагріву стандартного діаметру 165 мм цілком достатньо для приготування простих страв на кожен день: перших та основних страв, гарнірів, млинців чи сирників.
Дві двоконтурні конфорки з можливістю збільшення за потреби діаметру нагріву дозволяють готувати перші та другі страви на всю сім'ю або велику компанію друзів. Ароматний бограч, улюблений усіма борщ, легкий дієтичний суп або ситна солянка, котлети і рагу - будь-яке багатокомпонентне блюдо ви приготуєте швидко і без особливих зусиль.
З таким набором конфорок готувати кілька страв одночасно по-справжньому швидко та зручно. Тепер ви будете витрачати помітно менше часу на підготовку святкового столу.
Двоконтурна зона нагріву
Зручні двоконтурні зони нагріву легко підлаштувати під будь-який кухонний процес. Вони складаються з основної зони малого діаметру та додаткових більшого розміру. Сенсор з піктограмою у вигляді кружечка, який розташований на панелі управління, допоможе включити чи деактивувати додатковий зовнішній контур конфорки легким натисканням. Це помітно прискорить процес приготування в об’ємному посуді з великим дном.
Нагрівальні елементи High-Light
Склокерамічні варильні поверхні Pyramida оснащені якісними та витривалими нагрівальними елементами High-Light. Вони відрізняються підвищеної тепловіддачею. Тому такі зони нагріву стають гарячими уже через 4-5 секунд. Якщо температура перевищує 60 °С, вони починають світитися яскравим червоним кольором.
Розуміння з одного дотику
Стильна та функціональна поверхня VCH P 642 має має оригінальне слайдерне сенсорне керування. Змінюйте потужність нагрівання легким дотиком до позначок «+» чи «-» або проведіть пальцем по слайдерній панелі, налаштовуйте таймер, легким дотиком до відповідних позначок. Це так просто й так сучасно!
Повний контроль часу з таймером
Практичний таймер дозволяє програмувати необхідний на приготування час. Коли час приготування збігає, конфорка автоматично відключиться. А ви почуєте звуковий сигнал, який означає кінець процесу приготування. Лишиться тільки прикрасити страву та подати її до столу!
Функція кухонного таймера також допоможе точно контролювати час приготування страв на інших кухонних пристроях (наприклад, електрогрилі). Варильна поверхня просто відрахує час і подасть звуковий сигнал.
Блокування від раптового включення
Ваші діти час від часу лишаються вдома самі, а киця полюбляє бігати по всім поверхнях? Якраз для таких, і не тільки, випадків, на варильній поверхні Pyramida VCH P 642 є спеціальна клавіша. Тривале утримування якої активує режим блокування пристрою від раптового включення. Для вашої безпеки ми також рекомендуємо блокувати панель під час миття поверхні.
Захист від перегріву
Датчики, що приховані під панеллю, безперервно фіксують температуру у зонах нагріву. У випадку перегріву чи тривалої роботи з одними й тими самими температурними налаштуваннями вони відключаються автоматично. Продовжити роботу з поверхнею можна вже за кілька хвилин, коли температура знизиться до безпечного рівня. Ця корисна функція допоможе уникнути псуванню техніки та виникненню небезпечних ситуацій.
Індикатори залишкового тепла
Якщо на цифровому індикаторі зони нагріву з’являється символ Н, це означає, що вона ще гаряча. Індикатор залишкового тепла зникне автоматичне одразу після того, як температура поверхні знизиться до 60 ͒С (безпечний рівень).
Рекомендації щодо використання посуду
Правильний посуд — запорука успіху ваших кулінарних шедеврів. Для варильних поверхонь зі склокераміки ідеально підійде посуд з рівним гладеньким дном, яке щільно прилягає до зони нагрівання. А от посуд з вигнутим чи увігнутим дном навпаки може стати причиною того, що страва пригорить чи нерівномірно прогріється. Також не рекомендуємо готувати у каструлях та пательнях, які ви раніше використовували на газовій плиті. Інтенсивний тепловий вплив полум’я, ймовірно, призвів до дрібних деформацій дна посуду.
Не варто використовувати на склокерамічних варильних поверхнях посуд з міді чи алюмінію. Виключення становлять вироби, дно яких зовні вкрито сталлю. Адже мідь та алюміній м’якіші за сталь, тому взаємодіють з поверхнею плити та лишають на ній сліди, яких важко позбутися.
Ідеально, коли дно посуду повністю покриває електричну конфорку. Це помітно скоротить час нагрівання і зведе до мінімуму теплові втрати. Щоб уникнути пригоряння поверхні, слідкуйте за чистотою дна каструль та пателень.